Goto down
Scarlette
Scarlette
Počet príspevkov : 665
Join date : 25.03.2019

...Od srdca Empty ...Od srdca

za Ut júl 09, 2019 3:48 am
Hm? Krásne. Priať smrť cigánskym deckám? To vážne? Veď toto by som neprial ani najväčšiemu nepriatelovi. Napíšem vám to z pohladu bieleho nerasistu, pretože z polovice po mame som biely. Nepočul som ešte cigána ktorý by chcel vyvraždiť biele decká a dávať ich na 10 minút do plynu.
Pozor toto už neni sranda, to sú vážne veci. Pripomínam ešte raz, že vám to píšem z pohladu bieleho nezapredsudkovaného týpka, ktorý žije vyrovnaný život a nemá nič proti bielym pretože moja mama je biela. Snažím sa pochopiť podla akého metra sa posudzuje tá hilerovská nevraživosť, pretože má zaráža podstatná vec.
Od vzniku moderného slovenského štátu po dnes je naša štátna pokladňa tak rozkradnutá že naši bieli bratia sa napakovali nehoráznymi miliardami, že vám bielym rasistom na dóchodky ostal holý nadávka. Ale chcete na cigánov hadzať granáty a dávať decká do plynu. Vaši bratia vás ožobračili o peniaze ktoré ste si vy zarobili a donútili vás páchať sebevraždy a utekať z tohoto štátu. Nebudem rozoberať privatizácie,dohodené tendre a kamarátske zákazky za MILIONY EUR. Ďalej. Naši bieli bratia DPHčkari ojebali tento štát (nás) o 100vky miliónov ktoré vy musíte za nich splácať.
Ale chcete dať cigánov DO PLYNU a medzi tie decká chcete hádzať GRANÁTY. Oproti dávkam čo majú rasisti v papulach je to úplna nadávka. Ďalej.
Od začiatkov 90tych rokov až po cca 2011 tu úradovala mafia, ktorejj najvýznamnejšími postavami boli bieli. Naši bieli ktorí vyvraždili našich bielych podnikatelov, pretože chceli podnikať a žiť si svoj sen. Vydieračky,výpalníctvo,predaj drog vašim bielym deťom vo velkom, prostitúcia atď atď. Ale hlavná vec že chcete hádzať GRANÁTY a dávať tie nevinne decká do PLYNU. Nacistická vražda Daniela Tupého ktorá není do teraz vyriešená. (naši bieli bratia) Trojica našich bielych študentov z Liptovského Mikuláša zarezala bezbranneho 47 ročného taxikára. Toto vám rasistom nevadí ale hádzať granáty na cigánske deti ano. Ďalej istý Juraj H (neróm) z Ružínova prechovával svoju MRTVÚ dcéru v byte.
Prečo nikde v diskusii som nevidel riešiť toto? Prečo vám (nám) naši bieli bratia toto možu robiť a nikdo ich rasovo neuráža? Prečo po nich nikto na ich deti nechce hádzať granáty a dávať ich na 30 minút do plynu? Prečo vám nevadí že vás okradli? Prečo vám nevadia ich zverstvá? Iný meter? Ano uznávam že niektorí cigáni robia hambu ale s POROVNANÍM s týmito zverstvami čo narobili naši bieli bratia na slovensku si nezaslúžia takýto nechutný a povrchný meter aký máte vy rasisti. A TO SOM VYMENOVAL LEN ZLOMOK. Dávky (ktoré tak isto beru aj bieli) velice slabučká zámienka oproti tomu čo napáchali tí čo by mali byť súdení. To rasisti bohužial nechcú vidieť. Najhoršie na tom je, že už teraz viem že moje nenarodené dieťa bude odsúdené kvoli nejakej nadávka a obmedzenosti rasisticky naladených zamindrákovaných ludí. Prečo? Kvoli tmavšim očiam? Tmavšej pokožke?
Prosím naučte sa to rozlišovať a suďte tých ktorí si naozaj zaslúžia byť súdení.
Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.