Goto down
Scarlette
Scarlette
Počet príspevkov : 665
Join date : 25.03.2019

Komentár Petra Bárdyho: Kočner, Kotleba, Fico a ich zahraniční agenti Empty Komentár Petra Bárdyho: Kočner, Kotleba, Fico a ich zahraniční agenti

za Ut august 27, 2019 8:52 am
Komentár Petra Bárdyho: Kočner, Kotleba, Fico a ich zahraniční agenti _5fEv7fxQdqryGar3uZwdQ~Robert-Fico-a-poslanec-Marian-Kotleba

Kritické médiá odnepamäti prekážali gaunerom, nezodpovedným politikom, zlodejom, podvodníkom, mafii, nacistom, komunistom, diktátorom, užitočným idiotom... Prekážali mnohým a prekážajú aj dnes.

Navyše aj ľudia, ktorí podporujú vyššie spomínaných, vidia v kritických médiách nepriateľa. Slovensko, aj ako súčasť Československa, má pritom veľmi chudobnú históriu slobodných kritických médií. Štyridsať rokov socializmu však ukázalo, že sila verejnej mienky dokáže poraziť aj štátnu propagandu.

Rovnako tak to bolo v rokoch mečiarizmu. Kto kritizoval privatizačné rabovanie, tunelovanie podnikov, mafiánske praktiky Slovenskej informačnej služby, odkláňanie sa od demokracie k autokracii, bol označovaný za nepriateľa Slovenska. Ale mečiarovskej propagande to opäť nepomohlo a oligarchicko-zlodejsko-mafiánsky režim padol.Dnes sa potýkame s podobným problémom. Robert Fico a jeho suita v Smere vidia kritické médiá ako svojho nepriateľa. Hovorí o vojne s médiami, o prostitútoch, džiháde,... Je to Fico a jeho Smer, kto viedol krajinu, v ktorej zavraždili novinára a kde veľká časť spoločnosti považuje novinárov za nepriateľov.

Andrej Danko je často terčom kritiky médií a aj posmechu. Môže sa cítiť ukrivdene, čo sa mu zrejme stáva. Ale ruku na srdce, sú to médiá, kto ho znevažuje?

Béla Bugár nám neodpovedá na otázky, pretože ho kritizujeme. Považuje nás za zaujatých voči Mostu-Híd, ale sme si istí, že nie sme voči Mostu a Bélovi Bugárovi viac ani menej kritickí, ako k iným, ktorí si to zaslúžia.

A takto by sme mohli pokračovať. O Kotlebovi je zbytočné písať. Ten už dosiahol level, keď mu prekážajú aj konšpiračné a dezinformačné weby. Asi preto, že v prezidentskej kampani podporovali Štefana Harabina.

Marian Kočner, jeden z ukážkových gaunerov, ktorý sa roky pohyboval v čierno-šedej sfére podnikania, ktorý sa kamarátil s politikmi, mal biznis s oligarchami aj s „ctihodnými" podnikateľmi, napísal cez Threemu Alene Zsuzsovej, že treba „schváliť zákon o zahraničnom agentovi (podporí to aj Kotleba) – cez tento zákon oslabiť mainstream médiá".


Celkom otvorene pomenoval to, o čo tu vo vzťahu smerom ku kritickým médiám ide. Oslabiť nás. A dôvod? Nechcú to, pretože by sme klamali. Chcú to, pretože im vidíme na prsty. Aj preto plánuje Kotleba presadiť zákon, ktorý by mimovládky so zahraničnou účasťou prinútil používať označenie „zahraničný agent".

Ponižujúce, hlúpe, nebezpečné. Je to ten Kotleba, ktorý sa objavil v zátvorke správy Kočnera pre Zsuzsovú. Ten istý Kotleba, o ktorom písal Kočner, že ak Most-Híd nepodporí koalíciu, podporí ju ĽSNS. Ten istý Kotleba, ktorý je pripravený hlasovať so Smerom vždy, keď treba a keď mu to vyhovuje.

Veríme, že v parlamente sedí dostatok poslancov, ktorí takýto nezmysel a útok proti demokracii nepodporia. Slovenská žurnalistika je obrazom spoločnosti. Vždy, keď gauneri, nezodpovední politici, zlodeji, podvodníci mafia, nacisti, komunisti diktátori, užitoční idioti... chceli ublížiť demokracii, zaútočili na kritické médiá. Dialo sa to pred desaťročiami, deje sa to aj dnes.

Aj preto vám ďakujeme, že nám dôverujete, že pri nás stojíte a že nás podporujete.

https://www.aktuality.sk/clanok/718591/komentar-petra-bardyho-kocner-kotleba-fico-a-ich-zahranicni-agenti/?fbclid=IwAR1y5PpALJUptxPu6DQ4uk_GboXbJ2I6IPGluHtZigl8eqiAsxOgWd-H8Yo
Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.