Goto down
Scarlette
Scarlette
Počet príspevkov : 665
Join date : 25.03.2019

Rusové financovali z Václaváku pučisty v Černé Hoře. Přes firmu bez majetku poslali desítky milionů Empty Rusové financovali z Václaváku pučisty v Černé Hoře. Přes firmu bez majetku poslali desítky milionů

za So október 05, 2019 12:21 am
Další ruská prasárna! Podobně špinavě byla financována Zemanova volební kampaň!


Rusové financovali z Václaváku pučisty v Černé Hoře. Přes firmu bez majetku poslali desítky milionů P201905090434901
Policie v Černé Hoře eskortuje lidi, kteří jsou podezřelí z účasti na pokusu o převrat (2016). Foto: ČTK
Česká firma z Václavského náměstí měla financovat organizátory proruského puče v Černé Hoře. Společnost s ruskými majiteli a s nulami v účetnictví měla podle černohorského státního zastupitelství poslat v přepočtu 40 milionů korun lidem, kteří připravovali státní převrat a najali si zabijáka na vraždu místního premiéra. S vyšetřovateli z Balkánu na případu spolupracovaly i české úřady. Deník N vypátral Rusy, kteří společnost v Praze zakládali a vlastní, a mluvil s nimi.

Krátce před vstupem Černé Hory do Severoatlantické aliance se v roce 2016 pokusila skupina extremistů zavraždit černohorského premiéra Mila Djukanoviče a násilím získat moc nad zemí, která se rozhodla směřovat do západních struktur. S vyšetřováním financování puče pomáhaly podle informací Deníku N i české úřady.

Podle vyšetřovatelů stály za převratem ruské tajné služby. Důkazy o podílu Rusů podle The Sunday Times získaly i britské a americké tajné služby. Letos začaly černohorské úřady rozplétat další detaily akce a v létě oznámily první výsledky.
https://denikn.cz/207148/rusove-financovali-z-vaclavaku-pucisty-v-cerne-hore-pres-firmu-bez-majetku-poslali-desitky-milionu/
Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.