Goto down
Scarlette
Scarlette
Počet príspevkov : 665
Join date : 25.03.2019

Summit V4 ukázal, jak Hrad nestoudně lže o Zemanově zdraví  Empty Summit V4 ukázal, jak Hrad nestoudně lže o Zemanově zdraví

za Ne október 06, 2019 4:46 am
Summit V4 ukázal, jak Hrad nestoudně lže o Zemanově zdraví  IMG_20191003_185541


Nejistá chůze, nepřítomný výraz a zcela zřejmá vyčerpanost. Tak se Miloš Zeman prezentoval na summitu V4, který se konal na lánském zámku. Přestože prezidentská kancelář i lékařský tým stále tvrdí, že je hlava státu fit, je vidět, že tomu tak není. Přitom by přiznání skutečného stavu Zemanovi prospělo víc než neustálé lhaní.
Prezident se 29. září podrobil důkladné prohlídce v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. Po pěti hodinách, kdy mu byl podle prvních informací Hradu pouze vytvářen krevní obraz, se veřejnost dozvěděla, že Zeman je pouze lehce dehydratován a má nižší tlak. To už podle záběru prezidenta, opouštějícího nemocnici na invalidním vozíčku moc nesedí.

Navíc není zvykem, aby lékařská vyšetření absolvovala i „první dcera“ Kateřina, která tentokrát svého otce do špitálu doprovodila. Pokud by se jednalo skutečně o krevní obraz, o čemž sám Zeman informoval v rozhovoru pro Blesk.cz, je pětihodinové vyšetření nesmysl. Šlo tedy pravděpodobně o sérií mnohem složitějších lékařských úkonů.
To ovšem už z principu Hrad nikdy nepřizná. Na všechny zdravotní problémy Miloše Zemana je totiž přísné informační embargo. Všechny pravděpodobné informace se tedy zakládají na spekulacích. Některé hovoří o tom, že v Lánech už je nyní vybudováno dostatečné zdravotní zázemí, kdyby se prezidentovi udělalo zle. Další lidé zase hovoří o tom, že Zeman navštěvuje nemocnici častěji, než si veřejnost myslí. To by potvrzovala i slova biskupa Václava Malého, který o prezidentových návštěvách zdravotnického zařízení hovořil. Za to si zasloužil hněv Jiřího Ovčáčka, ale ten se většinou objeví v momentě, kdy někdo promluví o Zemanovi pravdu.

Jednoznačně se nedá hovořit o dobrém stavu hlavy státu. Podávání kapaček není příznakem skvělého zdraví a hradní mluvčí si může vyprávět, co se mu zlíbí. Stejně tak častý Zemanův výraz „jsem mimo“ nesvědčí o tom, že by se s prezidentem něco nepěkného nedělo.

Podle činů se dá zdraví Miloše Zemana odhadnout těžko. Vzhledem k tomu, že se mstivý starý pán rozhodl škodit všem a jakkoliv to půjde, nesmyslné a nebezpečné výroky zřejmě nebudou prací špatného psychického stavu. Jde zkrátka jen o poslední plivance, kterými chce prezident provokovat a ukazovat, že je nejmocnějším mužem v zemi.

Pokud se ovšem podíváme na Zemana na fotografiích nebo televizních záznamech, nemůžeme o jeho zdraví pochybovat. Bylo by pro všechny lepší, kdyby prezident dokázal připustit, že není fit. U pár lidí by možná i stoupl v ceně. Nekonečné lži jsou totiž nedůstojné člověka v jeho věku a funkci.
https://www.forum24.cz/summit-v4-ukazal-jak-hrad-nestoudne-lze-o-zemanove-zdravi/
Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.