Goto down
Scarlette
Scarlette
Počet príspevkov : 592

Mo -ral -ka Empty Mo -ral -ka

za Ut január 14, 2020 10:50 pm
Mo -ral -ka 82333586_10212618369174221_574465666979987456_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=e9NTYFxictgAX-ZQQzO&_nc_ht=scontent-vie1-1
Harabin je klamár a nie len to, je to to ešte aj obrovský zbabelec, ktorý kvôli svojej kariére zničil život kňazovi.
Zbabelý opilec, ktorý je hanbou nášho súdnictva.
V nedeľu v relácii TA3 mával rozsudkom, že on oslobodil Bystríka Janíka a nie ho odsúdil. Že s ním hanba neplieska od dverí k dverám.
Jeho senát pátra Bystrika Janíka v prvom kole neodsúdil preto, lebo ten kňaz nič neurobil a nie preto, že Harabin bol hrdina. Nemôžete predsa niekoho odsúdiť za niečo, čo neurobil. Rovnako ako sa sudca nemôže obhajovať a chváliť tým, že niekoho neodsúdil za niečo, čo neurobil. Však to je predsa normálne.
Zbabelec Harabin však zohral nechutnú úlohu v celom tomto eštebáckom koplote.
Eštebáci, podobní opilci ako Harabin, vykazovali veľa roboty a minutých peňazí na monitorovnie "protištátnej" činnosti kňazov. Nič nerobili, len sa opijali, potrebovali však vykázať nejaký výsledok, lebo toto ich "tvárenie sa na robotu" a žiadne výsledky už začínalo zaujímať tých najvyšších na eštebáckych poschodiach. Zinscenovali tak megaproces s pátrom Janíkom. Aby sa to podarilo a vykázali výsledok, potrebovali nejakého zbabelého sudcu, ktorý napriek tomu, že dôkazy neexistujú, kňaza odsúdi.
A našli ho. Harabina.
Harabin odsúdil kňaza Janíka a ešte hnusnejšie na tom je to, že on vedel, že odsúdil nevinného človeka a urobil to kvôli svojej kariére.
Prečo Harabin v televízii nemával rozsudkom, ktorým ho odsúdil?
Čo by sme sa tam dozvedeli?
Fakty sú totižto fakty.
Páter Janík bol vo väzení a bol tam preto, lebo ho odsúdil Harabin.
Harabin si vytvára mýtus o svojich schopnostiach. On však nevyhráva súdy preto, že je dobrý, ale preto, že naše súdnictvo je slabé.
Harabin hovorí, že som klamal, keď som povedal, že odsúdil pátra Janíka.
Pýtam sa teda všetkých tých nešťastníkov, ktorí mu to veria: Prečo ma nezažaluje?
Alojz Hlina
Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.