Goto down
Scarlette
Scarlette
Počet príspevkov : 588
Join date : 25.03.2019

Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou. Empty Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou.

za Št jún 06, 2019 7:00 pm
Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou.
Strache a spol.- Ještě větší nýmandi, než jsme doufali. Všechno je na prodej u šmejdů, kteří straší lidí, že nás přijdou vybrat a znásilnit migranti. A mezitím svým i všem dalším ostatním, voličům za zády prodávají vlastní zemi ruské státní mafii. A to jen proto, aby se oni sami měli líp.
Stručný výčet aktivit těchto ruských klonů na první dobrou.
1. 🇷🇺🇦🇹 Vlastenec a ochránce tradičních hodnot Strache a FPÖ:
ℹ Aktuálně: před rakouskými parlamentními volbami v roce 2017 domlouval s domnělou rodinou ruského oligarchy podporu výměnou za zajištění státních zakázek.
Jednoduše řečeno: ruská mafie jim měla zaplatit kampaň v médiích a oni by jí za to po volbách přihrávali nejlukrativnější státní zakázky.
Co je ovšem ještě větší průšvih, že Strache na jednání popsal i mechanismus nelegálního financování vlastní strany.
"Existuje pár velmi bohatých. Ti platí mezi 500 000 a půldruhým až dvěma miliony," poznamenal Strache k finančním darům. Peníze však neplynou FPÖ, ale jistému spolku. "Jde o všeobecně prospěšný spolek, a také nemá se stranou nic společného. Nemusíš tak nic hlásit účetnímu dvoru," vysvětloval politik.
ℹ Poté co se v roce 2005 strana rozdělila a odešla z ní skupina kolem bývalého předsedy Jörga Haidera, ocitla se na pokraji bankrotu. Pomohly jí finanční dary, ale není úplně jasné, od koho pocházely. Od té doby však začala být FPÖ proruská.
ℹ FPÖ podepsala v roce 2016 dohodu o spolupráci s ruskou vládnoucí stranou Jednotné Rusko
ℹ Předseda Svobodných Heinz-Christian Strache tvrdil na konci roku 2015 ve Spielfeldu na hranicích se Slovinskem, že má zprávy od ruských zpravodajských služeb o zhoršující se migrační krizi. Tedy mluvil o tajných zprávách ruské zpravodajské služby.
ℹ Izrael po volbách ohlásil, že nebude navazovat kontakty s novými rakouskými ministry, které do vlády nominovala FPÖ.
ℹ Z vedení Svobodných opakovaně zaznívají hlasy vyzývající k zestátnění veřejnoprávních médií. Šéf kontrolní mediální rady ORF Norbert Steger za Svobodné pohrozil, že „zruší třetinu zahraničních zpravodajů, pokud se nebudou chovat korektně“.
ℹ Strache už v červnu 2017 uvedl, že Evropská unie musí ukončit „popuzující“ sankce a normalizovat politické a obchodní vztahy s Ruskem.
ℹ FPÖ vyslala i svoje (světem neuznávané) ''pozorovatele'' k plebiscitu na Krymu, čímž se snažila podpořit Putina v jeho nezákonné anexi území jiného státu.
ℹ Nizozemské, německé a britské tajné služby přestaly sdílet
........x.........

2. 🇷🇺🇫🇷 Vlastenec a ochránce tradičních hodnot Marine Le Pen a její strana NF, nyní RN:
ℹ Národní fronta získala od První česko-ruské banky půjčku v hodnotě 9 milionů eur.
ℹ Ještě v roce 2017 získala další 3 miliony euro od jiné ruské banky
ℹ V souvislosti se zveřejněním „panamských papírů“ o daňových rájích deník Le Monde vypátral, že dvě osoby z okruhu nejbližších spolupracovníků šéfky francouzské krajně pravicové strany Národní fronta (FN) odváděly prostřednictvím fiktivních firem a falešných faktur finanční prostředky z Francie do daňových rájů. Konkrétně jde o podnikatele Frédérika Chatillona a účetního experta Nicolase Crocheta.
ℹ Dcera mluvčího Kremlu Jelizaveta Peskovová pracuje v Evropském parlamentu a má neomezený přístup k unijním dokumentům. V úterý to uvedlo Rádio Svobodná Evropa na svém webu. Dívka je stážistkou u europoslance Aymerica Chaupradea, který v minulosti schvaloval ruskou anexi Krymu.
Tento kremlobot je samozřejmě poslancem za NF.
ℹ Samotná Le Pen samozřejmě veřejně kritizuje protiruské sankce za okupaci ukrajinského Krymu


..........x..........


3. 🇷🇺 🇩🇪 Vlastenec a ochránce tradičních hodnot Alexander Gauland (a před tím Frauke Petry) a AfD
ℹ AfD a Putinovo Jednotné Rusko (což rozhodně není demokratická strana), podepsali dohodu o vzájemné spolupráci
https://www.spiegel.de/…/afd-jugend-und-putin-jugend-verbue…
ℹ Od lidí napojených na AfD, kteří jsou zase napojeni na Kreml, šla nedávno objednávka na vypálení maďarského kulturního centra v Ukrajině.
https://www.drbna.cz/…/4032-utok-podle-not-kremlu-stopy-ved…
ℹ Zástupci AfD byli rovněž jako ''pozorovatelé'' světem neuznáváného referenda o připojení okupovaného Krymu k Rusku.
ℹ Ruské účty (boti a trollové) zasáhly i do parlamentních voleb ve prospěch AfD.
https://www.bild.de/…/russen-bot-netz-verbreitet-afd-propag…
ℹ Představitelé strany byli v posledních letech někiolikrát návštěvou v Kremlu, což v diplomacii není standardní, jako by Tomio Okamura jako předseda 11% strany, dostával pozvánky na návštěvy např. belgické, britské, španělské vlády.
ℹ Sám Gauland nedávno v parlamentu prohlásil, že Německo má být hrdé na to, co dokázali jeho vojáci za války a s podobnými názory rozhodně není ve straně sám.
Jsou v ní i tací, kteří tvrdí, že atentátníci na Hitlera byli zrádci Německa, nebo kteří chválí Reinharda Heydricha za jeho dobrou politiku v protektorátu Čechy a Morava...........x.............


4. 🇷🇺🇮🇹 Vlastenec a ochránce tradičních hodnot Matteo Salvini a jeho strana Lega.
ℹ Lega jednala loni v říjnu s ruskou státní společností o tajném financování této italské vládní strany. Ruské peníze měl maskovat přeprodej nafty a na kontě Ligy po transakci skončily tři miliony eur (bezmála 77 milionů korun).
http://espresso.repubblica.it/…/esclusivo-lega-milioni-russ…
ℹ Salvini a jeho spolustraníci patří k největším unijním kritikům protiruských sankcí.
ℹ Vládnoucí strana prezidenta Vladimíra Putina podepsala v roce 2017 dohodu o spolupráci s italskou krajně pravicovou stranou Liga severu (dnes Lega) a prohlubuje tak ruské vztahy s evropským populistickým hnutím.

..............x..............
5. 🇷🇺🇬🇧 Vlastenec a ochránce tradičních hodnot Nigel Farage a UKIP, nyní BREX.
ℹ Brexit zle tlačily ruské trollí továrny

ℹ Samotný Farage se (až po Brexitu) začal topit v penězích, které mu naskákaly na konto od miliardáře Bankse, který má úzké vazby právě na Kreml.

ℹ Sám Aron Banks se v krátce před hlasováním opakově setkával s ruským velvyslancem v Londýně Alexandrem Jakovenkem.
Schůzky měl organizovat příslušník ruské tajné služby Alexandr Udod vypovězený později z Británie po kauze Skripal.
Banks je proto vyšetřován britskými tajnými službami.

.............x.................Vlastenec a ochránce tradičních hodnot Tomio Okamura a jeho SPD
ℹ Celý tento obskurní spolek byl v podstatě proruský ještě dřív, než se dostal do parlamentu.

ℹ Členové SPD navštívili opakovaně Krym, aby podpořili jeho ruský status a dodali mu jakože punc oficiality.
ℹ Správnost okupace Krymu potvrzuje i současný lídr SPD do eurovoleb Ivan David.

ℹ SPD oficiálně označilo Krym za regulérní součást Ruské federace.

ℹ Rusko a financování SPD- i tady už existuje propojení, více v Kmentově reportáži.

7. 🇷🇺🇪🇺 Toto je jen základní výčet tzv. vlasteneckých stran, které saturuje Putinův režim.
Co jsou mu ochotny za to protislužbou dát, teď díky Strachemu víme přesně: cokoli, oč si Rusové řeknou.
A zdaleka nejde o konečný seznam, Putin tlačí finančně třeba i bulharskou krajně pravicovou stranu Ataka, nebo belgickou pravicovou stranu Vlaams Belang.
A jednotliví ruští kolaboranti v Evropě by vydali na další odkaz, lidé jako Zeman, Kneisslová, nebo Schröder, jsou jen pomyslnou šnadávka ledovce a takový Viktor Orban by vydal na celý článek sám.
Jsme ve válce a ti, kteří se nejhlasitěji označují za vlastence, se v ní stávají prvními vlastizrádci.
Kreacionista
Kreacionista
Počet príspevkov : 404
Join date : 20.03.2019

Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou. Empty Re: Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou.

za Pi jún 07, 2019 9:22 am
No, .....studená vojna ako vidíme neskončila. Len nabrala inú podobu. ....Aktivity Ruskej politiky na ovládnutie sveta. Komunisti zasiali do Ruskej spoločnosti nenávisť k západu, ktorá v nej teraz len prirodzene pokračuje. Zrejme je v tom i závisť voči západnej prosperite a pokroku. Majú potrebu to napadnúť a poškodiť. Toto si kladú za cieľ i ľudia ako Boris, ktorý svoj život zhumpľoval, preto sa teraz zo závisti snaží všemožne podkopať pokrok ktorý okolo seba pozoruje a využíva jeho výhody.
avatar
pure knowledge
Počet príspevkov : 3
Join date : 07.06.2019

Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou. Empty Re: Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou.

za So jún 08, 2019 12:13 pm

Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?
Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
https://www.facebook.com/Infovojna/
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády
V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na https://www.facebook.com/Infovojna/

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
https://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI
Scarlette
Scarlette
Počet príspevkov : 588
Join date : 25.03.2019

Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou. Empty Re: Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou.

za So jún 08, 2019 1:19 pm
vyšinuté , prestan tu zasierat , tu nie si na Dfku
Sponsored content

Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou. Empty Re: Téma dne: Ruské matrjošky tvářící se jako ''národovecké'' strany napříč Evropou.

Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.