Goto down
Kreacionista
Počet príspevkov : 346
Zobrazit informácie o autorovi

Natočte si svoj zázrak na kameru. Empty Natočte si svoj zázrak na kameru.

za So jún 22, 2019 12:14 am
Jeden tajný sympatizant Svedkov Jehovových spolu s ďalším polovičným jehovistom sa konečne pýtajú istého kresťana (plného evanjelia) na jednom fóre, či by ich nezaviedol na miesto konania zázrakov, že by to chceli vidieť a natočiť na kameru. ....Už sme také veci dávno natočili - napr.  na evanjelizácii s Perom Cedergårdhom. Tu je jeden z mnohých záznamov na mobil (...bežní ľudia z ulice):

Video samozrejme nie je dôkaz, preto natočte si svoj zázrak sami. Príďte. ....Chodí na Slovensko každý rok a robí turné po viacerých mestách. (Evanjelizácie sa konajú zväčša vonku.) Bude tu aj tento rok medzi 15-26 augustom 2019. Podrobnosti ešte nie sú známe, ale sledujte túto stránku:

http://slovozivota.sk/index.php/sk/aktivity-zboru/evanjelizacie/per-mission-tour-2019

Preto vážení polojehovisti, berte kamery, príďte a točte. Ste vítaní. Per Cedergårdh umožňuje každému pozorovať, točiť na kamery zázraky zblízka, aby ste videli, že to nie je žiaden trik. ...I ja sám som mal kvôli skoliózii chrbtice jednu nohu kratšiu ako druhú. Posadil som sa na stoličku a noha sa pred mojimi očami zrovnala s druhou behom pár sekúnd. ....Keď som zo stoličky odišiel, musel som si nejakú dobu na rozdiel zvykať.
Scarlette
Počet príspevkov : 272

Natočte si svoj zázrak na kameru. Empty Re: Natočte si svoj zázrak na kameru.

za So jún 22, 2019 12:13 pm
no a prečo sa tolko hadáli s ruwolfom ked si to mohol ist osobne pozriet ? Smile
Kreacionista

za So jún 22, 2019 12:17 pm
Scarlette napísal:no a prečo sa tolko hadáli s ruwolfom ked si to mohol ist osobne pozriet ? Smile

Veď som ho tam pozýval. Odmietol ísť. (Už si nepamätám, kvôli čomu.)
Scarlette

za So jún 22, 2019 1:04 pm
whtr. su k dispozîcii aj lekarske záznamy " pred a po" ? Smile
Kreacionista

za So jún 22, 2019 1:36 pm
Scarlette napísal:whtr. su k dispozîcii aj lekarske záznamy  " pred a po" ? Smile

Ak si niekto dal vyšetriť chrbticu, tak áno. Ja som si predtým nedal. ....Ale iniciatíve sa medze nekladú. Tí, čo tam pôjdu, nech si dajú najprv spraviť röntgen - a samozrejme tiež potom. Wink
Scarlette

za Ne jún 23, 2019 11:29 pm
Škoda ze som 100% zdravá, takto to nemám ako otestovat Sad
Sponsored content

Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.